,,NIETOPERZE LICZĄ NA NAS”

29 września 2017 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Nietoperze liczą na nas”, którego organizatorem był Społeczny Komitet Organizacyjny XIV Nocy Nietoperzy w Czarnorzekach a realizatorem  Stowarzyszenie Współpracy Polska – Wschód, GOK w Korczynie. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Polskiej Akademii Nauk, Lasów Państwowych oraz Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie.
Celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody oraz dostrzeganie niezwykłych detali na przykładzie nietoperzy, rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody, a także kształtowanie świadomości ekologicznej.
Na konkurs wpłynęło ponad 230 prac gdyż uczestnikami były dzieci i młodzież powiatu krośnieńskiego i okolic.
Laureatem konkursu został uczeń naszej szkoły -
Dariusz Węgrecki, którego praca zajęła I miejsce.

Wyróżnione zostały uczennice: Wiktoria Węgrecka, Diana Łukasa

GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH OSIĄGNIĘĆ!