POLA NADZIEI

,,Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem” (D. A.)

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji Krośnieńskie Pola Nadziei. W tym roku szkolnym postanowiliśmy już po raz dziesiąty zaangażować się w tę piękną Ogólnopolską Kampanię Społeczną. Uczniowie wraz z opiekunami zapoznali się z ideą założenia Pól Nadziei, która ma na celu niesienie bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym i ich rodzinom, oraz wspólnie wykonali kilkaset bibułowych żonkili.
W niedzielę, 25 marca 2018 roku, wokół kościoła w Krasnej zażółciło się od kwiatów symbolizujących tę piękną akcję. Uczniowie dzielnie kwestowali na rzecz krośnieńskiego hospicjum, a mieszkańcy jak zawsze okazali wielkie serce i wrażliwość chętnie zasilając skarbonki.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli to ważne przedsięwzięcie i do zobaczenia za rok!

JK