XVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

8 stycznia 2018 roku w Muzeum Historycznym w Dukli odbył się XVIII Finał Międzynarodowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. W tej edycji konkursu wzięło udział prawie 90 szopek wykonanych przez uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, a także z ośrodków pozaszkolnych z terenu powiatu krośnieńskiego oraz ze Słowacji z powiatu świdnickiego i stropkowskiego. Wcześniej wszystkie prace przeszły eliminacje w gminnych konkursach. Naszą szkołę reprezentowały dwie prace, których autorami byli Wiktoria Węgrecka i Dariusz Węgrecki.
W kategorii szkół podstawowych praca naszej uczennicy Wiktorii Węgreckiej zajęła I miejsce. Na uwagę zasługuje fakt, że Wiktoria powtórzyła sukces z ubiegłego roku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

AK