WYCIECZKA DO MUZEUM LALEK W PILŹNIE

Dnia 14 maja 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnych i uczniowie klas I - III wyjechali na wycieczkę do Muzeum Lalek w Pilźnie. Najpierw uczestniczyły w warsztatach, wykonując baśniowe kukiełki W salach ekspozycyjnych dzieci oglądały lalki wykonane z drewna, porcelany, wosku, metalu i plastiku, pochodzące z różnych stron świata. „Na babcinym strychu” obejrzały ciekawy spektakl światła i dźwięku. Wielką radość sprawiła dzieciom wizyta w Krasnoludkowie i na zamku Śpiącej Królewny. Następnie udaliśmy się do Sali zabaw w Jaśle. Gdzie czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Nie zabrakło oczywiście wizyty w cukierni gdzie zajadaliśmy pyszne lody. Wszyscy bardzo zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do domu.

JK