WYCIECZKA DO RZESZOWA

12 października wszyscy uczniowie z klas I-VII byli na wycieczce w Rzeszowie. Wycieczka w większości sponsorowana była z nagrody SKO, którą szkoła otrzymała w ogólnopolskim konkursie dla szkół , organizowanym przez Bank PKO SA.
Najpierw odwiedziliśmy Galerię Rzeszów, gdzie w kinie Helios obejrzeliśmy film fabularny, z nutką kryminalną „Tarapaty”. Był czas wolny, więc niektórzy z nas nawet zrobili szybkie zakupy. Potem udaliśmy się do Parku Trampolin- FLYPARK, gdzie pod okiem instruktora odbyły się wyjątkowe zajęcia z gimnastyki. Zanim udaliśmy się w drogę powrotną trzeba było się posilić, więc zahaczyliśmy o MC Donalda. Wróciliśmy bardzo zadowoleni z postanowieniem, że taki wyjazd trzeba jeszcze powtórzyć.

AG

Various photographs that I'd like to share on the Web.