DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten dzień był również świętowany przez najmłodszych uczniów SP w Krasnej. Przedszkolaki oraz uczniowie zerówki wraz z nauczycielkami i kilkorgiem rodziców odwiedziły krośnieńską salę zabaw Smyk. Wszyscy świetnie się bawili! Sala jest naprawdę duża – na 200m2 powierzchni do dyspozycji dzieci jest mnóstwo zabawek, jeździków, domki, sklep, grill, kolejka, skoczki, a także ogromna trampolina. Oblegana przez milusińskich była też zabawowa dwupoziomowa konstrukcja z przeszkodami. Po szalonej zabawie na dzieci czekał słodki poczęstunek. Zmęczone i niezwykle zadowolone przedszkolaki długo wspominały wyjazd. To był naprawdę udany Dzień Przedszkolaka!

JK