21 marca - SZKOLNY DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI

21 marca witaliśmy wiosnę. W tym dniu rządy w szkole objął tradycyjnie Samorząd Uczniowski. Koledzy i koleżanki z klasy VI przygotowali dla młodszych uczniów wiele zabaw i konkursów. Nie obyło się bez tworzenia portretu wiosny. Każda klasa zaprezentowała własne wyobrażenie pani Wiosny. Wyróżnione zostało dzieło chłopców z klasy V za oryginalną poetycką wizję tej pory roku. Nie zapomnieliśmy też, że 21 marca to Światowy Dzień Poezji. Z tej okazji odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski "Witaj Wiosno". Pierwsze miejsce zajęła Ola Kiełbasa z klasy IV, drugie Ula Bober też z klasy IV, trzecią nagrodę otrzymała uczennica klasy II - Asia Gazda. Wszyscy uczestnicy (od kl. O do VI) otrzymali upominki. Nie brakło też tego dnia tradycyjnej Marzanny uosabiającej odchodzącą zimę oraz symbolicznego maika na powitanie wiosny.